Tájékoztató

A Tököli Weöres Sándor Általános Iskola vezetősége tájékoztatja a szülőket, hogy a Kisfaludy úti tagintézmény felújítási munkálatai a végéhez közelednek. A vizesblokk felújítása, csempézése, festése, valamint hat tanterem padlóburkolatának cseréje a beígért két hét alatt elkészülnek. A radiátorok cseréje is az épület nagy részében megtörtént. A fűtéskorszerűsítés további munkálatai a zavartalan működést nem akadályozzák.Ezért az Aradi útra átköltöztetett osztályok (1.d, 2.c, 2.d, 3.c, 3.d, 4.c) 2021. november 17-én, szerdán a tanóráikat a Kisfaludy úti épületben megkezdhetik.

Kérem a tisztelt szülőket, hogy 15-én és 16-án (hétfő/kedd) az eddig megszokott rendben hozzák és vigyék gyermekeiket az Aradi úti épületbe (az autóbusz ugyanúgy közlekedik).
17-én szerdán mindegyik érintett osztály a Kisfaludy úti épületben folytatja tanulmányait.

Eddigi türelmüket és segítségüket megköszönve, tisztelettel:

Giczi Miklós intézményvezető