Workshop a pályázati időszak végén

Szeptember 30-án, csütörtökön a pályázat lezárásaként iskolánk megrendezi második, és egyben utolsó workshopját, melyen az előzőhöz hasonlóan bemutató órákkal és interaktív foglalkozásokkal találkozhatnak a kedves meghívottak és érdeklődők. A workshopon a pályázat során elnyert támogatásból vásárolt eszközök, valamint a továbbképzéseken szerzett tudásanyag tanórai felhasználási lehetőségeivel ismerkedhetnek meg a jelenlévők. A részletes programot INNEN letölthetik.

Fontos! Amennyiben a járványügyihelyzet nem teszi lehetővé az interaktív workshop jelenléten
alapuló megrendezését, úgy az online formában (konferenciabeszélgetések, közvetítések) kerül megrendezésre. Ebben az esetben a részvétel regisztrációhoz lesz kötve, melynek részleteit – ha aktuális lesz – megtalálja majd itt, az iskola honlapján.

Kategória: Hírek, információk | A közvetlen link.