Szavalóverseny
1-2. osztály
I. hely | Jakos Csenge | Dömsödi Széchenyi István Ált. Isk. |
II. hely | Bechtel Lilien | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
III. hely | Farkas Boglárka | Dömsödi Széchenyi István Ált. Isk. |
Különdíj | Nagy-Bardócz Anikó | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
3-4. osztály
I. hely | Szabó Réka | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
II. hely | Botos-Müller Laura | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
III. hely | Feigl Gabriella | Szigetbecse-Makád Ált. Isk. |
Különdíj | Végh Roland | Szigetbecse-Makád Ált. Isk. |
5-6. osztály
I. hely | Gólya Boglárka | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
II. hely | Barany Ábel | Dömsödi Széchenyi István Ált. Isk. |
III. hely | Csaplár Alex | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
Különdíj | Csipszer Nóra | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
7-8. osztály
I. hely | Kálmán Barnabás | Halásztelki Hunyadi Mátyás Ált. Isk. |
II. hely | Salamon Irisz | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
III. hely | Kun Virág | Dömsödi Széchenyi István Ált. Isk. |
Különdíj | Czita Kincső | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
Prózamondó verseny
1-2. osztály
I. hely | Lukács Bence | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
II. hely | Szabó Horváth Nóra | Halásztelki Hunyadi Mátyás Ált. Isk. |
3-4. osztály
I. hely | Szabó Réka Krisztina | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
II. hely | Berger Lili | Halásztelki Hunyadi Mátyás Ált. Isk. |
III. hely | Malaczkó Réka | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
5-6.osztály
I. hely | Berta Ferenc | Szigetszentmártoni Ált. Isk. |
II. hely | Tornyos Marcell | Kiskunlacháza-Áporka Ált. Isk. |
III. hely | Faur Dominik | Szigetszentmártoni Ált. Isk. |
7-8. osztály
I. hely | Balogh Virág Csenge | Dömsödi Széchenyi István Ált. Isk. |
Megzenésített versek előadása
Kiemelt nívódíj | Taksony – Ált.Isk. (3-4-5-7-.o.) | |
Kiemelt nívódíj | Dunaharaszti Hunyadi J. Német Nemz. Ált. Isk. 3. a | |
Kiemelt nívódíj | Tököl – W.S.Ált.Isk. Fülemülék csoport | |
Kiemelt nívódíj | „Szárny-nyitogató.” AMI Kamaracsoportja | |
Nívódíj | Szigetcsép Ált.Isk. – alsó tagozat 2.o | |
Nívódíj | Taksony – Ált. Isk. 4.c osztály | |
Nívódíj | Dunaharaszti Hunyadi J. Német Nemz. Ált. Isk. 4.b | |
Nívódíj | Tököl – W. S. Ált. Isk. Juventus csoport |
Rajzverseny
1. korcsoport
I. hely | Kovács-Láng Dorka | Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Ált.Isk |
II. hely | Virágh András | Szigetcsépi Ált. Isk. és AMI |
III. hely | Varga Petra | Dezső Lajos Alapfokú Művészeti Iskola |
2. korcsoport
I. hely | Lőrincz Csenge | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
II. hely | Varga Nóra | Szigetcsépi Ált. Isk. és AMI |
III. hely | Demetrovics Milán | Kiskunlacháza-Áporka Ált. Isk. |
3. korcsoport
I. hely | Gólya Boglárka | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
II. hely | Hirth Szonja | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
III. hely | Nagy Márta Anna | Szigetcsépi Ált. Isk. és AMI |
4. korcsoport
I. hely | Ruff Emma | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
II. hely | Virágh Anna | Szigetcsépi Ált. Isk. és AMI |
III. hely | Mihalovics Gréta | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
Különdíj | Radnics István | Szigetcsépi Ált. Isk. és AMI |
SNI
I. hely | Dobroczki Ildikó | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
II.hely | Schmidt Alexandra | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
III. hely | Szeltner Szabolcs | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
🙂