Szavalóverseny
1-2 évfolyam
I. hely Tasi Nikolett Regina Ráckevei Árpád Fejedelem Ált. Isk.
II. hely Gólya Levente Tököli Weöres Sándor Ált. Isk.
III.hely Schwarzenberger Zalán Szigetbecse-Makád Ált. Isk.
Különdíj Németh Regina Kinga Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Ált. Isk.
3-4 évfolyam
I. hely Nagy Gergő Zsigmond Dömsödi Széchenyi István Ált. Isk.
II. hely Szücsi Attila Ráckevei Árpád Fejedelem Ált. Isk.
III.hely Moldován Dorka Tököli Weöres Sándor Ált. Isk.
Különdíj Madarász Vivien Dunavarsányi Árpád Fejedelem Ált. Isk.
5-6 évfolyam
I. hely Rakszegi Zamira Dömsödi Széchenyi István Ált. Isk.
II. hely Móciár Noémi Szigethalmi Széchenyi István Ált. Isk.
III.hely Csipszer Alíz Tököli Weöres Sándor Ált. Isk.
Különdíj Szabó Luca Dunavarsányi Árpád Fejedelem Ált. Isk.
7-8 évfolyam
I. hely Szabó Réka Tököli Weöres Sándor Ált. Isk.
II. hely Varga Szonja Kiskunlacházi Ált. Isk.
II. hely Botos-Müller Laura Tököli Weöres Sándor Ált. Isk.
Különdíj Homonnai Eszter Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Ált. Isk.
Prózamondó verseny
1-2 évfolyam
I. hely Verbovszka Nikoleta Tököli Weöres Sándor Ált. Isk.
II. hely Kerestély Sára Viola Tököli Weöres Sándor Ált. Isk.
3-4 évfolyam
I. hely Szücsi Attila Ráckevei Árpád Fejedelem Ált. Isk.
II. hely For Petra Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Ált.Isk
III. hely Bundás Tamás Ráckevei Árpád Fejedelem Ált. Isk.
5-6 évfolyam
Különdíj Kultsár Heidi Gerda Dömsödi Széchenyi István Ált. Isk.
Rajzverseny
1-2 évfolyam
I. hely Szabó Gréta Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Ált. Isk.
II. hely Yang Siyu Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Ált. Isk.
III. hely Sovány Mici Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. (Szárny-Nyitogató AMI)
3-4 évfolyam
I. hely Lázár Zsuzsanna Virág Szigetújfalui Móra Ferenc Ált. Isk.
II. hely Illyés Emilia Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Ált. Isk.
III.hely Varga Letícia Szigetcsépi Ált. Isk. és AMI
5-6 évfolyam
I. hely Kecskeméti Luca Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Ált. Isk.
II. hely Benyeda Vivien Szigetbecse-Makád Ált. Isk.
III.hely Papp Liliána Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. (Szárny-Nyitogató AMI)
7-8 évfolyam
I. hely Matics Réka Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. (Szárny-Nyitogató AMI)
II. hely Marelin Eszter Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. (Szárny-Nyitogató AMI)
III.hely Tóth Hanna Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. (Szárny-Nyitogató AMI)
SNI alsó
Major József Ráckevei Árpád Fejedelem Ált. Isk.
Walner Mária Ráckevei Árpád Fejedelem Ált. Isk.
SNI felső
Sztojka Diána Ráckevei Árpád Fejedelem Ált. Isk.
Cserna Krisztina Ráckevei Árpád Fejedelem Ált. Isk.
Troják Nóra Kitti Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. (Szárny-Nyitogató AMI)