Szavalóverseny
1-2. osztály
I. hely | Szabó Réka Krisztina | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
II. hely | Perneker Richárd | Szigetbecse-Makád Ált. Isk. |
III. hely | Bálint Léna Klára | Szigethalmi Széchenyi István Ált. Isk. |
Különdíj | Benkovics Boglárka | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
3-4. osztály
I. hely | Czomba Balázs | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
II. hely | Stefán Lizett | Szigetszentmiklósi József Attila ÁI és AMI |
II. hely | Liptai Áron | Dömsödi Széchenyi István Ált. Isk. |
III. hely | Gólya Boglárka | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
Különdíj | Baranya Ábel | Dömsödi Széchenyi István Ált. Isk. |
5-6. osztály
I. hely | Kálmán Barnabás | Halásztelki Hunyadi Mátyás ÁI, Gimn. és AMI |
II. hely | Magyar Bendegúz Gergő | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
II. hely | Márton Réka | Szigetszentmiklósi József Attila ÁI és AMI |
III. hely | Tóth Máté István | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
Különdíj | Györkös Jázmin | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
7-8. osztály
I. hely | Jenei Enikő | Dunavarsányi Árpád Fejedelem Ált. Isk. |
II. hely | Györkös Ágoston | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
II. hely | Ágoston Laura | Szigetszentmiklósi József Attila ÁI és AMI |
III. hely | Magi Bernadett | Kardos István Ált. Isk. és Közgazdasági SZG |
Különdíj | Győri Ivett | Dunavarsányi Árpád Fejedelem Ált. Isk. |
Prózamondó verseny
1-4. osztály
I. hely | Sebők Boglárka | Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Ált. Isk. |
II. hely | Sztojka Hanna | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
III. hely | Sófalvi Boglárka | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
III. hely | Szőllős Péter | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
5-8. osztály
I. hely | Tóth Máté István | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
II. hely | Balogh Virág | Dömsödi Széchenyi István Ált. Isk. |
III. hely | Lehoczky Balázs | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
III. hely | Kocsis Hanna | Szigetszentmiklósi József Attila ÁI és AMI |
Megzenésített versek előadása
Kiemelt nívódíj | „Szárny-nyitogató” Alapfokú Művészeti Iskola csoportja | „Szárny-nyitogató” Alapfokú Művészeti Iskola |
Kiemelt nívódíj | Életrevalók csoport | Kardos István Ált. Isk. és Közgazdasági SZG |
Kiemelt nívódíj | Tavaszváró csoport | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
Nívódíj | Csuszka csoport | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
Nívódíj | Féderer Frida | Szigetújfalui Móra Ferenc Általános Iskola |
Nívódíj | Nemzeti őrsereg csoport | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
Nívódíj | Goethe csoport | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
Rajzverseny
1-2. osztály
I. hely | Forgó Panna | Szigetcsépi Ált. Isk. és AMI |
II. hely | Kátai Larina | Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Ált. Isk. |
III. hely | Tóth Jázmin | Szigetcsépi Ált. Isk. és AMI |
Különdíj | Kadók László Levente | Dömsödi Széchenyi István Ált. Isk. |
3-4. osztály
I. hely | Sankó Bence | Dömsödi Széchenyi István Ált. Isk. |
II. hely | Kadók Boglárka | Dömsödi Széchenyi István Ált. Isk. |
III. hely | Alföldi Virág | Taksony Vezér Német Nemz. Ált. Isk. |
Különdíj | Szalay Marci | Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemz. ÁI |
5-6. osztály
I. hely | Holdinger Luca | Szigetszentmiklósi József Attila ÁI és AMI |
II. hely | Kunu Szebasztián | Dömsödi Széchenyi István Ált. Isk. |
III. hely | Sipos Panna | Szigetcsépi Ált. Isk. és AMI |
7-8. osztály
I. hely | Tóth Judit | Kardos István Ált. Isk. és Közgazdasági SZG |
II. hely | Kénoszt Viktor | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
III. hely | Farkas Erzsébet | Szigetcsépi Ált. Isk. és AMI |
Különdíj | Sztaskó Kira | Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemz. ÁI |
Különdíj | Kocsis Katica | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
Különdíj | Dobránszky Bence | Tököli Weöres Sándor Ált. Isk. |
SNI
Különdíj | Szakál Emese | Dömsödi Széchenyi István Ált. Isk. |
Különdíj | Tóvai Dorina | Szigetcsépi Ált. Isk. és AMI |
🙂