2015/2016. tanév versenyeredményei – alsó tagozat

Makádi területi szavalóverseny

I. hely Kulimák Gergő 3.c
II. hely Malaczkó Réka 1.b
Különdíj Komáromi Anna Réka 1.d
Különdíj Sófalvi Boglárka 3.c

Területi nyelvtan- és helyesíróverseny – Szigetszentmiklós

I. hely Vaskó Csenge 2.e
III. hely Marics Réka 2.b
II. hely Vaskó Csenge 2.e
  Marics Réka 2.b
  Bodor Villő 2.b
III. hely Kulimák Gergő 3.c
  Ruschel Zsófia 3.c
  Pál Bernadett Zsófia 3.d

X. Jubileumi Kistérségi Idegennyelvi Vers- és Prózamondó Verseny – Angol

I. hely Malaczkó Anna 4.a
II. hely Farkas Viktória 4.a

“Barátunk a könyv” – Szigetszentmiklós

III. hely “Tettesek” csapat 3.c
  Kulimák Gergő  
  Szőllős Péter  
  Fekete Barnabás  

“Barátunk a könyv” rajzpályázat – Szigetszentmiklós

I. hely 2.c
II. hely Baunok Emese 2.c

Ki mit tud? Tánc – Szigethalom

I. hely SNI 1-4. évfolyam
  Gulyás Nikolett
  Troják Nóra Kitti
  Kenderes Levente
  Tóth Nikolász Benjamin
  Apolczer Márk József
  Páter Alexandra

Ki mit tud? Vers – Szigethalom

I. hely Kenderes Levente SNI I.
II. hely Tóth Nikolász Benjamin SNI I.
III. hely Troják Nóra Kitti SNI I.

Ki mit tud? Mese – Szigethalom

III. hely SNI 1-4. évfolyam
  Gulyás Nikolett
  Páter Alexandra
  Apolczer Márk József

Házi szavalóverseny

1. évfolyam
I. hely Malaczkó Réka 1.b
I. hely Komáromi Anna Réka 1.d
II. hely Tóth Hanna Anita 1.d
III. hely Sztojka Hanna 1.d
2. évfolyam
I. hely Csaplár Alex Zoltán 2.e
II. hely Gólya Boglárka 2.a
III. hely Both Petra 2.b
III. hely Hering Dániel 2.c
3. évfolyam
I. hely Czomba Balázs 3.c
II. hely Sófalvi Boglárka 3.c
III. hely Dani Barnabás 3.c
III. hely Pál Bernadett Zsófia 3.d
4. évfolyam
I. hely Bárdos Zsolt Krisztián 4.d
II. hely Császár Dániel 4.d
III. hely Malaczkó Anna 4.a

Házi prózamondó verseny

3. évfolyam
I. hely Sófalvi Boglárka 3.c
II. hely Ruff Boglárka 3.c
III. hely Szőllős Péter 3.c
4. évfolyam
I. hely Áschin Virág 4.b
II. hely Majzik Maja Emma 4.d
III. hely Ványi Viktória 4.d

Házi matematika verseny

1. évfolyam
I. hely Varga Zoé 1.a
I. hely Kovács Dávid 1.a
II. hely Szabó Réka Krisztina 1.b
III. hely Komáromi Anna Réka 1.d
2. évfolyam
I. hely Szabó Boglárka Ibolya 2.b
II. hely Hirth Szonja 2.b
III. hely Bodor Villő 2.b
3. évfolyam
I. hely Forró Gergely 3.a
II. hely Ruschel Zsófia 3.c
III. hely Zsarnai Zsombor Mihály 3.a
4. évfolyam
I. hely Császár Dániel 4.d
II. hely Ványi Viktória 4.d
III. hely Mészáros Nikolett 4.b

Házi helyesírási verseny

2. évfolyam
I. hely Vaskó Csenge 2.e
II. hely Marics Réka 2.b
III. hely Bodor Villő 2.b
3. évfolyam
I. hely Kulimák Gergő 3.c
II. hely Ruschel Zsófia 3.c
III. hely Pál Bernadett Zsófia 3.d
4. évfolyam
I. hely Ványi Viktória 4.d
II. hely Furtner Vivien 4.b
III. hely Schneider Petra 4.a

Házi német szavalóverseny

2. évfolyam
I. hely Bodor Villő 2.b
II. hely Firnigel Zita 2.d
III. hely Both Petra 2.b
3-4. évfolyam
I. hely Kulimák Gergő 3.c
I. hely Galambos Petra 4.a
II. hely Forró Gergely 3.a
III. hely Quirin Emma 4.a

Házi német prózamondó verseny

I. hely Radnics Emese 4.a

Házi horvát szavalóverseny

1-2. évfolyam
I. hely Gólya Boglárka 2.a
II. hely Patarcsits Bálint 2.a
III. hely Bednanics Dóra 2.a
Különdíj Lénárt Zoé Patrícia 2.a
3-4. évfolyam
I. hely Koszorú Domonkos István 3.a
II. hely Henézi Kata 4.b
III. hely Répási Balázs Zoltán 4.b

Házi angol szavalóverseny

2. évfolyam
I. hely Vaskó Csenge 2.e
II. hely Pocsveiler Irisz Olívia 2.e
III. hely Csaplár Alex Zoltán 2.e
3-4. évfolyam
I. hely Répási Balázs Zoltán 4.b
II. hely Farkas Viktória 4.a
III. hely Császár Dániel 4.d
Különdíj Malaczkó Anna 4.a
Különdíj Bárdos Zsolt Krisztián 4.d

Házi “Barátunk a könyv” – A téli tücsök meséi

2. évfolyam
I. hely Téli tücsök 2.e
  Szabó Alexandra  
  Kalapács Ágnes  
  Csoma Liliána  
II. hely Medvék 2.a
  Benkovics Alíz  
  Gólya Boglárka  
  Gregor Johanna Judit  
III. hely Buborékok 2.b
  Csipszer Nóra  
  Helmeczi Emma  
  Marics Réka  
III. hely Nyári tücsök 2.e
  Vaskó Csenge  
  Badics Bence Roland  
  Csaplár Alex  

Házi “Barátunk a könyv” – Bogármese

2. évfolyam
I. hely Sakti-Bakti 2.c
  Jász Viktória  
  Milák Kira  
  Sokácz Nóra  
II. hely Csillagszemű 2.c
  Bebes Nóra  
  Miskei Richárd  
  Tajta Viktor  
III. hely Szivárványos 2.d
  Baunok Emese  
  Gyürefi Levente  
  Pap Fanni  

Házi “Barátunk a könyv” – Keménykalap és krumpliorr

3. évfolyam
I. hely Tettesek 3.c
  Kulimák Gergő  
  Fekete Barnabás  
  Szőllős Péter  
II. hely Zabikutyák 3.a
  Forró Gergely  
  Zsarnai Zsombor Mihály  
  Sziládi Sára Nikolett  
III. hely Hörömpő 3.d
  Pál Bernadett Zsófia  
  Sokácz Anna  
  Benkovics Levente  
4. évfolyam
I. hely Sarolta 4.d
  Bárdos Zsolt Krisztián  
  Fritz Kata  
  Ványi Viktória  
II. hely Csámpás cipők 4.d
  Császár Dániel  
  Durbák Bence  
  Viosz Virág  
III. hely Lili osztag 4.b
  Bán Eszter  
  Vajtai Balázs  
  Molnár Gábor  

“Négypróba” verseny

1. évfolyam
I. hely Komáromi Anna Réka 1.d
II. hely Malaczkó Réka 1.b
III. hely Kiss Csongor Levente 1.c
2. évfolyam
I. hely Baunok Emese Hanna 2.b
II. hely Vaskó Csenge 2.e
III. hely Sturcz Laura 2.d
3. évfolyam
I. hely Kulimák Gergő 3.c
II. hely Forró Gergely 3.a
III. hely Ruschel Zsófia 3.c
4. évfolyam
I. hely Majzik Maja Emma 4.d
II. hely Császár Dániel 4.d
II. hely Ványi Viktória 4.d
III. hely Viosz Virág 4.d

Papírgyűjtés – összesített őszi és tavaszi

Aradi út
I. hely 2.a
II. hely 3.a
III. hely 3.b
I. hely SNI I.
Pesti út
I. hely 1.d
II. hely 2.d
III. hely 3.c