2015/2016. tanév versenyeredményei – felső tagozat

Himnusz- és Szózat-mondó verseny
Szigethalom, Szent István Általános Iskola, 2016. január 22.

I. hely Sinka Laura 5.c
III. hely Szeltner Karina 5.d
III. hely Györkös Ágoston 7.c
IV. hely Deák József 7.c

Regényolvasó verseny
2016. február 25.

5. évfolyam
I. hely Papp Márton, Nemes Balázs, Ungi Milán 5.a
I. hely Farkas Dorottya Méta, Tóth Máté István, Sinka Laura 5.c
II. hely Kmety Boglárka, Jakab Viktória, Szabó Vivien, Romász Hajnalka 5.c, 5.d
III. hely Kosztyi Hanna, Bedő Liliána, Sólyom Annamária 5.b
6. évfolyam
I. hely Radnics Levente, Bagyó István, Illés Dávid 6.b
I. hely Stern Sára, Répási Patrik, Németh Zsófia 6.b, 6.c
II. hely Várady Dániel, Vokó Richárd 6.a
7-8 évfolyam
I. hely Baller Lilla, Nagy Balázs, Kis Réka 8.a
II. hely Rohacsek Máté, Mihály Dzsenifer 8.e
III. hely Szilágyi Hanga, Rényei Réka, Ferenczi Viven 7.a

Vers- és prózamondó verseny
2016. március 18.

Prózamondó

5-6 évfolyam
I. hely Lehoczky Balázs 5.d
II. hely Tóth Máté 5.c
III. hely Sinka Laura 5.c
III. hely Ruff Emma 5.d
Különdíj Janecskó Csenge 5.d
7-8 évfolyam
I. hely Györkös Kármen 8.c

Versmondó

5-6 évfolyam
I. hely Rákóczi Dorina 5.a
II. hely Szajkó Sára 5.b
III. hely Györkös Jázmin 5.d
7-8 évfolyam
I. hely Györkös Kármen 8.c
II. hely Györkös Ágoston 7.c
III. hely Baller Lilla 8.a
Különdíj Németh Erzsébet 7.c

Házi történelem verseny

5. évfolyam
I. hely Rákóczi Dorina 5.a
II. hely Nemes Balázs 5.a
III. hely Szeltner Karina 5.d
6. évfolyam
I. hely Radnics Levente 6.b
II. hely Furtner Fanni 6.a
III. hely Kovács Péter 6.b
7. évfolyam
I. hely Korponai József Márk 7.b
II. hely Kovács Viktória 7.a
III. hely Kovács Dalma 7.c
8. évfolyam
I. hely Koch Tamás Róbert 8.a
II. hely Szűcs Martin 8.a
III. hely Eiselt Evelin Bettina 8.a

Megyei történelem verseny
2016. április 15.

5. évfolyam
II. hely Nemes Balázs 5.a
IV. hely Rákóczi Dorina 5.a
6. évfolyam
V. hely Radnics Levente 6.b
IX. hely Furtner Fanni 6.a
7. évfolyam
III. hely Kovács Viktória 7.a
V. hely Korponai József Márk 7.b
8. évfolyam
VII. hely Koch Tamás Róbert 8.a
VIII. hely Szűcs Martin 8.a

Papírgyűjtés – összesített eredmények

Aradi út I. hely 6.a
II. hely 5.a
Pesti út I. hely 5.d
II. hely 5.c

Elsősegélynyújtó Verseny – területi 3. hely

Mihalovics Dorina 8.a
Eiselt Evelin 8.a
Magyarics Bence 8.e
Kalapács Márk 8.e
Csurcsia Péter 8.e

Elsősegélynyújtó vizsga

Mihalovics Dorina, Eiselt Evelin, Magyarics Bence, Kalapács Márk, Csurcsia Péter,

Szűcs Martin, Koch Tamás, Nagy Balázs, Ceglédi Bence, Herczeg Dominik, Udvari Ádám

Mozaik internetes verseny

Mihály Dzsenifer 8.e földrajz 63. hely
Rákóczi Marcell 7.e földrajz 53. hely
biológia 75. hely

Horvát szavalóverseny

5-6. évfolyam
I. hely Gergics Lúcia 6.a
II. hely Lénárt Kinga 6.a
III. hely Sólyom Annamária 5.b
7-8. évfolyam
I. hely Magyarics Bence 8.e
II. hely Almási Jázmin 7.e
III. hely Rozman Kiara 7.e
Különdíj Csurcsia Péter 8.e

Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny
Horvát hon – és népismeret

V. hely Henézi Lili 7.e

Házi angol szavalóverseny

5-6. évfolyam
I. hely Szegesdi Szonja 6.b
II. hely Sipos Alex 5.b
III. hely Farkas Dorottya Réka 5.c
7. évfolyam
I. hely Domján Ramóna 7.a
II. hely Ásin Alexandra 7.c
III. hely Ferenczi Vivien 7.a

Házi német szavalóverseny

5-6. évfolyam
I. hely Rákóczi Dorina 5.a
I. hely Markgruber Zalán 6.b
II. hely Kénoszt Barbara 6.a
III. hely Szeltner Karina 5.d
Mundart I. hely Radnics Levente 6.b
7-8. évfolyam
I. hely Bauer Anna 7.a
II. hely Baller Lilla 8.a
III. hely Szilágyi Hanga 7.a

Területi német szavalóverseny – Szigetszentmárton

I. hely Rákóczi Dorina 5.a

Megyei német szavalóverseny – Budakalász

I. hely Rákóczi Dorina 5.a

Házi helyesírási verseny

5. évfolyam
I. hely Lehoczky Balázs 5.d
II. hely Szeltner Karina 5.d
III. hely Rákóczi Dorina 5.a
6. évfolyam
I. hely Szegesdi Szonja 6.b
II. hely Skonc Dávid 6.c
III. hely Radnics Levente 6.b
7. évfolyam
I. hely Henézi Lili 7.e
II. hely Beliczay Réka 7.a
II. hely Bálint Boglárka 7.c
III. hely Pocsveiler Glória 7.e
8. évfolyam
I. hely Mihalovics Dorina 8.a
II. hely Göllény Máté 8.b
III. hely Benkovics Dániel 8.a

Diákolimpia – teremlabdarúgás

5-6. évfolyam III. hely
7-8. évfolyam körzeti III. hely

Diákolimpia – kézilabda

5-6. évfolyam
fiú körzeti I. hely fiú területi IV. hely
lány körzeti II. hely lány területi III. hely
7-8. évfolyam
fiú körzeti IV. hely
lány körzeti III. hely

Diákolimpia – atlétika

5-6. évfolyam
fiú VI. hely
lány V. hely
7-8. évfolyam
fiú V. hely

Sziget Olimpia – városi váltófutás

Aradi út
fiú VI. hely
lány III. hely
Pesti út
fiú VIII. hely
lány IV. hely

Sziget Olimpia – sorverseny

Aradi út IV. hely
Pesti út VII. hely

Sziget Olimpia – kézilabda

7-8. évfolyam III. hely

Sziget Olimpia – labdarúgás

7-8. évfolyam VII. hely

Alapműveleti matematikaverseny – házi forduló

5. évfolyam
I. hely Nemes Balázs 5.a
II. hely Bene Katalin 5.a
III. hely Rákóczi Dorina 5.a
6. évfolyam
I. hely Furtner Fanni 6.a
II. hely Kovács Péter 6.b
III. hely Radnics Levente 6.b
8. évfolyam
I. hely Benkovics Dániel 8.a
II. hely Tóth Balázs 8.e
III. hely Mihalovics Dorina 8.a

Alapműveleti matematikaverseny – megyei forduló

IV. hely Mihalovics Dorina 8.a

Zrínyi Ilona matematika verseny

5. évfolyam
I. hely Sólyom Annamária 5.b
II. hely Rákóczi Dorina 5.a
III. hely Ruff Emma 5.d
6. évfolyam
I. hely Skonc Dávid 6.c
II. hely Kovács Péter 6.b
8. évfolyam
I. hely Benkovics Dániel 8.a
II. hely Stern Balázs 8.c

Kenguru országos matematika verseny – házi forduló

5. évfolyam
I. hely Gabara Péter 5.d
II. hely Ruff Emma 5.d
III. hely Sólyom Annamária 5.b
6. évfolyam
I. hely Kovács Péter 6.b
II. hely Répási Patrik 6.c
III. hely Skonc Dávid 6.c
7. évfolyam
I. hely Rejtő Bernadett 7.d
II. hely Beliczay Réka 7.a
III. hely Bálint Boglárka 7.c
8. évfolyam
I. hely Benkovics Dániel 8.a
II. hely Tóth Balázs 8.e
III. hely Stern Balázs 8.c

Kenguru országos matematika verseny – megyei forduló

72. hely Kovács Péter 6.b
58. hely Benkovics Dániel 8.a
62. hely Tóth Balázs 8.e

Halloween angol “szófalóverseny”

I. hely Joszkin Kevin 5.d

József Attila szavalóverseny

I. hely Joszkin Kevin 5.d
III. hely Farkas Dorottya Méta 5.c
Különdíj Olár Rebeka 5.c

Plakátkészítő verseny – “Az én hazám”

5. évfolyam I. hely
Sinka Laura 5.c Deák Larina 5.d Juhász Barbara 5.c
6. évfolyam I. hely
Császár Adrienn 6.c Páter Viktória 6.c
7. évfolyam I. hely
Balázs Angéla 7.c Hostyánszki Laura 7.c

Az angol nyelvű országok kultúrája Quiz verseny

5. évfolyam
I. hely Joszkin Kevin 5.d
I. hely Deák Larina 5.d
6. évfolyam
I. hely Ócsai Balázs 6.c
7. évfolyam
I. hely Balázs Angéla 7.c
I. hely Kovács Dalma 7.c