Fogadóóra 2019. április 10.

FOGADÓÓRA

2019. április 10. szerda 1700-1900

        pedagógus neve                                                                     teremszám

  • Giczi Miklós igazgató                                                           igazgatói iroda
  • Bak Ágnes Katalin                                                                           II.20.
  • Bende Edmond                                                                                II.23.
  • Benkovicsné Szabó Judit                                                               fsz.4.              
  • Bereczné Vermes Katalin Judit                                                    I.15.
  • Dani Szilvia                                                                                       fsz.7. technika terem
  • Farkas István                                                                                    tanári
  • Farkasné Papp Margit                                                                    logopédia
  • Földes Lilla                                                                                        II. 25.
  • Füle Katalin                                                                                       II.26/B
  • Gajárszki Rozália                                                                             II.27.
  • Gazsó-Derencsényi Judit                                                               II.26/B.
  • Gergics Istvánné                                                                              fsz.8.
  • Gergicsné Gere Zsuzsanna                                                             fsz.3.
  • Győri Tibor                                                                                        I.13. informatika
  • Halászné Fellegi Ágnes                                                                   fsz.1.
  • Horváth Orsolya                                                                               II.22.
  • Jokán Jánosné                                                                                   I.17.
  • Kálmán Csilla                                                                                    fsz.7. technika terem
  • Kaszai Rita Zsóka                                                                             II.26/B.
  • Kozma Hildegárd                                                                             I.11.
  • Ladányiné Lengyel Zsuzsanna                                                       fsz.2.
  • Lukács Csaba Ferenc                                                                       tanári szoba
  • Markgruberné Ruszanov Marianna                                             II.28.
  • Mándity Dragica                                                                               fsz.6.
  • Neczer Ildikó                                                                                     fsz.5.
  • Papné Tuboly Beáta                                                                         logopédia
  • Péteri Miklós                                                                                     titkárság
  • Pisákné Solymosi Nikolett                                                              titkárság
  • Spátayné Marelyin Erika                                                                 I.10.
  • Sümeginé Kanyó Rozália Mária                                                     II.21.
  • Tóth Antal Zoltán                                                                              II.26.
  • Tádicsné Gólya Mária                                                                      II.24.
  • Waldmann Erika                                                                               tanári szoba
Kategória: Hírek | A közvetlen link.