Közlekedési szabályok betartása

Sajnálatos módon a szabályok betartása még mindig nem működik előírásszerűen!

Iskolánk környezetében is, csak úgy, mint a közutakon, találhatók közlekedésre vonatkozó táblák, feliratok. Egyértelműek, világosak. Ezért érthetetlen számomra, hogy még mindig akadnak szülők, akik magukra nézve nem tartják kötelezőnek ezeket.

Nyomatékosan felhívom mindenki figyelmét a parkolóban érvényben lévő forgalmi rend betartására, valamint a hátsó játszóudvarra történő bejárás időkorlátjára. Oda áruszállítás kivételével SENKI gépjárművel 1500 óráig nem mehet be! Az intézmény ezen területe különösen veszélyes a tanulóinkra nézve, hisz a nevéből adódóan is, a gyerekek itt szaladgálnak, játszanak.

Kérem fentiek betartását!

Tököl, 2019. január

 

                                                                          Giczi Miklós intézményvezető

 

Kategória: Hírek | A közvetlen link.